Remont piwnicy

Jeżeli mieszkasz w domu, a nie jest on budowany przez Ciebie, lub stoi już kilkadziesiąt lat, przemyśl remont swojej piwnicy w celu zapobiegania niechcianym sytuacją i niedogodnością, które może powodować jej zaniedbanie.

remont piwnicy

Kiedyś nadejdzie czas każdej piwnicy

Remont piwnicy powinna przejść każda wybudowana w starym stylu. W moim przypadku było to oczekiwanie, aż 25 lat od zakupu, aby znaleźć czas by ją wyremontować. Zawsze było do zrobienia coś innego, albo remont innego pomieszczenia. Piwnicy przecież nie widać i goście tam nie wchodzą, więc może poczekać. Tak sobie tłumaczyłem przez bardzo długi czas, ale w końcu wziąłem się do roboty.

Remont piwnicy na miejsce do rekreacji

Jeżeli piwnica stoi u Ciebie nieużytkowana, przemyśl, aby przeznaczyć ją na miejscówkę do spotkań na przykład twoich dzieci. Możesz zrobi też siłownie lub pokój gier. Wszystko zależy od twojej kreatywności, ale też tego czego brakuje w twoim domu.

remontowanko piwniczki

Zaplanowany remont to połowa sukcesu

Prace remontowe najlepiej zaplanować na czas kiedy mniej wychodzimy na dwór, czyli jesień, ponieważ w zimie może nam się źle pracować. Rób to w wolnym czasie i przemyśl czego będziesz potrzebować, aby wykonać cały remont. Jeżeli jesteś w stanie wykonać większość prac samemu, aby zniwelować koszty, to nie wahaj się.

Więcej pomysłów na remont podpowie Ci nasz Facebook !

Jak znaleźć czas mając dzieci na głowie

Jeżeli to możliwe, zaproś dzieci, aby Ci pomogły. To może okazać się dla nich super frajdą i zabawą, ale najważniejsze, że spędzicie wspólnie czas. Zrób im czapki z papieru, pozwól pomalować coś farbą, aby piwnica nabrała charakteru. Takie wykonanie na pewno będzie kiedyś budzić wspomnienia i będzie tworzyło miłą atmosferę.

tunel w piwnicy

Uprzątnij, aby nic nie przeszkodziło wykonać remont piwnicy

Pierwszą pracą jaką wykonasz, będzie sprzątnięcie całej piwnicy. Sprawdź czy rzeczy, które się w niej znajdują są na pewno potrzebne. Wyrzuć te, które tylko zajmują miejsce, aby niepotrzebnie ich nie przechowywać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *