Jak usunąć tło ze zdjęcia online

Czasem po prostu potrzebujemy usunąć tło ze zdjęcia, ale nie chcemy pobierać ogromnych programów do edycji fotografii.

Usunięcie tła ze zdjęcia zajmuje tylko chwilę!

Jak usunąć tło ze zdjęcia, ale nic nie pobierając i jeszcze, w tak krótkim czasie? To proste! Wejdź na https://www.remove.bg/ i działaj. Wystarczy, że wgrasz zdjęcie i serwer wytnie tło za Ciebie. Już w 5 sekund masz gotowe zdjęcie do pobrania.

Jak usunąć tło ze zdjęcia w profesjonalny sposób

Przeważnie do takich czynności używa się Photoshopa. Za pomocą szybkiego zaznaczania czy narzędzia różdżka w szybki sposób można wyciąć niechciane tło, ale żeby efekt był świetny trzeba go poprawić. Na remove.bg nic nie musisz poprawiać, wszystko dzieje się samo. Pozwala to na edycję zdjęć osobą, które nie mają umiejętności do tego potrzebnych. Z tej strony może korzystać każdy.

Nie znam się, a chcę usunąć tło ze zdjęcia

Obsługa strony jest banalna. Wgrywasz zdjęcie, czekasz chwilę, aby tło zostało wycięte i pobierasz gotowy plik. Nie musisz zawsze wgrywać zdjęcia, jest możliwość wklejenia linku z internetu, strona sama pobierze sobie zdjęcie, aby umożliwić Ci do pobrania już gotowe. To działa, na prawdę!

Zajrzyj na naszego Facebooka!

Jak uzyskać najlepszy efekt, przy usuwanie tła ze zdjęć

Korzystaj ze zdjęć, które mają jednolite lub rozmyte tło, aby uzyskać jak najlepszy efekt wycięcia tła. Dobry fotograf ustawi ostrość w taki sposób, aby postacie na zdjęciu były widoczne, ale tło rozmazane.

Świetna jakość i wykonanie za darmo

Remove.bg dobrze radzi sobie nawet z kilkoma osobami na zdjęciu. Otrzymujemy to narzędzie całkowicie za darmo! Nie wymaga, aby się rejestrować, nie dodaje znaku wodnego na wykonane prace, ale niestety na razie da się wycinać poprawnie tło tylko ze zdjęć, na których są ludzie. Na pewno w przyszłości narzędzie rozwinie się, aby wycinać cokolwiek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *